1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ahmet Özal Cumhurbaşkanı Gül İle Görüşüyor Erhan Yılmaz İstanbul

Ahmet Özal Cumhurbaşkanı Gül İle Görüşüyor Erhan Yılmaz İstanbul

Ahmet Özal Cumhurbaşkanı Gül İle Görüşüyor  Erhan Yılmaz    İstanbul
A+A-

8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Tarabya'da bulunan Huber Köşkü'nde biraraya geldi. 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal, babasının ölümüne

8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Tarabya'da bulunan Huber Köşkü'nde biraraya geldi.
8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal, babasının ölümüne ilişkin davanın zaman aşımına uğramaması konusunda görüşmek üzere başta Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve mecliste grubu bulunan siyasi parti liderlerinden randevu talep etti. Ahmet Özal'ın randevu talebine ilk olumlu yanıtı veren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül oldu. Ahmet Özal, saat 17.30'da Tarabya'da bulunan Huber Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile biraraya geldi. Görüşmede Turgut Özal'ın ölümüne ilişkin iddiaların ve davanın zaman aşımına uğramaması için atılması gereken adımların konuşulacağı öğrenildi. Ahmet Özal'ın Cumhurbaşkanı Gül ile yaptığı görüşme devam ediyor.
(EY-ÖFA-AŞ-Y)

06.01.2013 17:45:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT