1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ahmet Güleç'e Veda Gecesi

Ahmet Güleç'e Veda Gecesi

Ahmet Güleçe Veda Gecesi
A+A-

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İnegöl Şube Başkanlığı görevini 5 yıldır başarıyla yürüten Ahmet Güleç için düzenlenen veda gecesine MÜSİAD eski Genel Başkanlarından AK Parti MKYK Üy

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İnegöl Şube Başkanlığı görevini 5 yıldır başarıyla yürüten Ahmet Güleç için düzenlenen veda gecesine MÜSİAD eski Genel Başkanlarından AK Parti MKYK Üyesi Dr. Ömer Bolat ve MÜSİAD eski Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan katıldı.
5 Ocak 2013 tarihinde başkanlık süresi dolacak olan Ahmet Güleç'e düzenlenen veda gecesinde aynı zaman da Dr. Ömer Bolat ve Ömer Cihad Vardan tarafından 'Türkiye'nin Ekonomik Politikası ve 2013 Yılına Bakış' adlı konferans da verildi. MÜSİAD İnegöl Şubesi Başkanı Ahmet Güleç, zamanın çok çabuk geçtiğini ve eksiklikleri gidermenin zamanı doğru kullanmakla mümkün olduğunu belirterek, "Eksikliklerimizi ancak birlik ve beraberlik içinde olup geleceğe bakarak giderebiliriz. İnsanlar böyle olduğu zaman kesinlikle mutlu oluyor ve iş hayatında başarılı oluyor. MÜSİAD'ın İnegöl'e verdiği ön önemli hadiselerden bir tanesi 1994 yılında İnegöllü mobilyacıları Köln mobilya fuarına götüren organizasyondur. Ben o yıllarda üniversiteyi bitirmiş toy bir pazarlamacıydım. Ben de o fuar organizasyonuna katıldım. Aramızda mobilya anlamında ciddi farklar gördüm. Bugün bakıyoruz ki, bu farklar ortadan kalkmış durumda. Türkiye'nin 60 şehrinde mobilya üretimi yapılıyor. 2002 yılında Türkiye cari açık veriyordu. Bugün ise karlı bir duruma geçtik. Ben bu başarıyı MÜSİAD'a bağlıyorum. MÜSİAD olmasaydı bu fark kapanmazdı" dedi.
(SB)

30.12.2012 17:12:46 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT