1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ahlat'ta Eğitime Konforlu Destek

Ahlat'ta Eğitime Konforlu Destek

Ahlatta Eğitime Konforlu Destek
A+A-

Bitlis'in Ahlat ilçesindeki Sadullah Gencer Anadolu Lisesi'nin öğretmenler odasına işadamı Oğuzhan Tatlısu tarafından koltuk takımı hediye edildi. Konu ile ilgili gazetecilere açıklama yapan Ahlat

Bitlis'in Ahlat ilçesindeki Sadullah Gencer Anadolu Lisesi'nin öğretmenler odasına işadamı Oğuzhan Tatlısu tarafından koltuk takımı hediye edildi.
Konu ile ilgili gazetecilere açıklama yapan Ahlat Sadullah Gencer Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Zübeyir Ergezen, okulda bulunan öğretmenler odasında koltuk takımına ihtiyaç olduğunu ve bunu ilettikleri genç işadamının isteklerini olumlu karşıladığını söyledi. Ergezen, "Genç işadamımız eczacı Oğuzhan Tatlısu'ya bir teklifle gittik. Eczaneyi açarken okulumuzun bazı eksikleri olduğunu söyledik. Üstüne düşen görevi yapabileceğini belirtti. Öğrencinin durumunu öğrenmek için okula gelen velilerin daha güzel bir ortamda beklemeleri, aynı zamanda öğretmen ve öğrenciler içinde kullanılabilecek koltuk takımı talebinde bulunduk. Genç işadamımız bizleri kırmayarak koltuk takımı aldı. Burada çok güzel ve hijyenik bir ortam hazırladık. Yeni alınan koltuk takımlarımız ise son derece konforlu ve güzeldir. Böyle güzel ortamı hazırlarken koltuk takımını okulumuza hediye eden Oğuzhan Tatlısu'ya teşekkür ediyoruz" dedi.
(SAD-MSA-Y)

31.01.2013 10:49:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT