1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ahika Teknik Yardım Toplantıları Düzenleyecek Mert Özpamuk Nevşehir

Ahika Teknik Yardım Toplantıları Düzenleyecek Mert Özpamuk Nevşehir

Ahika Teknik Yardım Toplantıları Düzenleyecek  Mert Özpamuk    Nevşehir
A+A-

Ahiler Kalkınma Ajansı 05 Aralık 2012 tarihi itibariyle ilan ettiği 2012 Mali Destek Programlarına yönelik Teknik Yardım Toplantıları düzenleyecek. Bölgedeki potansiyel yatırımcılar ve basın mens

Ahiler Kalkınma Ajansı 05 Aralık 2012 tarihi itibariyle ilan ettiği 2012 Mali Destek Programlarına yönelik Teknik Yardım Toplantıları düzenleyecek. Bölgedeki potansiyel yatırımcılar ve basın mensuplarına yönelik olarak TR71 Bölgesi'ne bağlı Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde ile bu illere bağlı ilçelerde mali destek programları tanıtım toplantıları ve aynı zamanda yine bu illerde proje yazma sürecinde potansiyel yararlanıcılara yönelik sertifikalı proje döngüsü eğitimleri gerçekleştiren Ahiler Kalkınma Ajansı, şimdi de Teknik Yardım Toplantıları düzenleyecek.
Söz konusu toplantılar, proje yazma aşamasında olan ve proje yazımı aşamasında çeşitli sorunlarla karşılaşan kişilere yönelik olacak ve soru-cevap şeklinde gerçekleştirilecek.
Aksaray Yatırım Destek Ofisi'nde, 7 Ocak 2013 Pazartesi günü başlayacak olan toplantılar, 11 Ocak 2013 tarihinde Kırıkkale'de sona erecek.
(MÖZ-ZB-Y)

05.01.2013 09:56:59 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT