1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ahika Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri Başladı

Ahika Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri Başladı

Ahika Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri Başladı
A+A-

Ahiler Kalkınma Ajansı'nın, TR71 bölgesindeki tüm il ve ilçelerde yapmayı planladığı 'Proje Döngüsü Yönetimi' eğitimleri Aksaray'da başladı. İlki Aksaray Yatırım Destek Ofisi'nde gerçekleştirilen

Ahiler Kalkınma Ajansı'nın, TR71 bölgesindeki tüm il ve ilçelerde yapmayı planladığı 'Proje Döngüsü Yönetimi' eğitimleri Aksaray'da başladı.
İlki Aksaray Yatırım Destek Ofisi'nde gerçekleştirilen eğitime katılan 30 kişi eğitim sonunda sertifikalarını aldı.
TR-71 bölgesinde Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen proje döngüsü yönetimi eğitimleri 2526 Aralık 2012 tarihlerinde Aksaray'da tekrar yapılacak ve TR71 Bölgesine bağlı diğer iller Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde'de devam edecek.
Proje döngüsü yönetimi eğitimleri Eğitime katılacak hedef grup en az lise mezunu olan ve kamu/özel sektör, STK'lar vb. kurum/kuruluşlarda çalışan kişilerden oluşacak. Katılımcılar başvuru yapan adaylar arasından ajans tarafından tespit edilecek. Eğitimler için ayrılan kontenjan sınırlı sayıda olmakla birlikte başvuruları yeterli sayıya ulaşan eğitimler uygulanacak. Daha önce eğitim alanların kaydı "Ajans Paydaş Veri Tabanı" nda tutulmakta birlikte, bu konuda daha önce Ahiler Kalkınma Ajansı'ndan eğitim almayan kişilere öncelik verilecek. Ayrıca başvurunun çok olduğu yerlerde aynı kurum/kuruluştan başvuru yapanlar arasından en fazla 3 kişiye eğitim verilebilecek. Kontenjanın dolmadığı yerlerde ise bu kural uygulanmayacak. 2 gün süren eğitimler sonunda katılımcıların tamamına adlarına düzenlenen katılım sertifikaları verilecek.
(MÖZ-SK)

24.12.2012 12:16:55 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT