1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ağrı'da İşyerlerine Güvenlik Kamerası Zorunluluğu Ahmet Genç Ağrı

Ağrı'da İşyerlerine Güvenlik Kamerası Zorunluluğu Ahmet Genç Ağrı

Ağrıda İşyerlerine Güvenlik Kamerası Zorunluluğu  Ahmet Genç    Ağrı
A+A-

Ağrı Valiliği, suçların aydınlatılması için işyerlerinde güvenlik kameralarının takılmasının zorunlu hale getirildiğini açıkladı. Ağrı Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, suç ve suçluyla mücad

Ağrı Valiliği, suçların aydınlatılması için işyerlerinde güvenlik kameralarının takılmasının zorunlu hale getirildiğini açıkladı.
Ağrı Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, suç ve suçluyla mücadelede caydırıcılık etkisi, suç oluştuktan sonra ise faillerin tespiti ve delillendirilmesi açısından güvenlik kameralarının büyük bir öneme sahip olduğu belirtildi. Açıklamada, "Bu kapsamda ilimiz genelinde bugüne kadar meydana gelen başta terör olayları olmak üzere pek çok asayişe müessir ve benzeri suçların aydınlatılmasında güvenlik kameraları önemli rol oynamıştır. Toplumsal huzurun ve güvenliğin sağlanması, teknolojik imkânların kullanımını zorunlu kılmakta, bu sebeple işyeri gibi yerlerde güvenlik kameralarının takılmasının zorunlu hale getirilmesi kanaatine varılmıştır ve bu hususta karar alınmıştır" denildi.
(AG-MSA-Y)

11.01.2013 12:08:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT