1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ağrı'da 'çaylar Bizden Sohbet Sizden' Projesi

Ağrı'da 'çaylar Bizden Sohbet Sizden' Projesi

Ağrıda çaylar Bizden Sohbet Sizden Projesi
A+A-

Ağrı'da "Çaylar Bizden, Sohbet Sizden Projesi" kapsamında protokol üyeleri kıraathanelerde vatandaşlarla bir ara geldi. Ağrı Valiliği'nin koordinesi ve desteği ile İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Deste

Ağrı'da "Çaylar Bizden, Sohbet Sizden Projesi" kapsamında protokol üyeleri kıraathanelerde vatandaşlarla bir ara geldi.
Ağrı Valiliği'nin koordinesi ve desteği ile İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü'nce yürütülen "Çaylar Bizden, Sohbet Sizden Projesi" kapsamında Ağrı Valisi Mehmet Tekinarslan, Belediye Başkanı Hasan Arslan, İl Emniyet Müdürü Bayram Coşkun ve İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Cumhuriyet Caddesi'nde bulunan Paşa Bulut'a ait kıraathanede vatandaşlarla sohbet etti. Proje hakkında bilgi veren İl Emniyet Müdürü Bayram Coşkun, "Yapmış olduğumuz bu çalışmada toplumsal birliktelik ve kardeşlik konularına vurgu yaparak, bu yönde ortak bir dil ve ahenk oluşturulmasına katkı sağlamak istenmiştir" dedi.
Daha sonra proje kapsamında yapılan toplantıda şiir ve müzik dinletileri ile kısa film gösterisi yapılırken, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mustafa Öztürk tarafından "İletişim ve İletişim Sorunları" konulu bir konuşma yapıldı.
(AG-MSA-Y)

12.02.2013 16:12:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT