1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ağrı'da 2013 Yılının Spor Sezonu Açıldı

Ağrı'da 2013 Yılının Spor Sezonu Açıldı

Ağrıda 2013 Yılının Spor Sezonu Açıldı
A+A-

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, 2013 yılı spor sezonunun açılışını gerçekleştirdi. 15 Nisan Spor Salonu'nda düzenlenen törene Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Erim, şu

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, 2013 yılı spor sezonunun açılışını gerçekleştirdi.
15 Nisan Spor Salonu'nda düzenlenen törene Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Erim, şube müdürleri, antrenörler ve yüzlerce sporcu katıldı. Gençlere, spor salonu girişinde atkı ve bereleri antrenörleri tarafından verildi. Burada gençlere hitap eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Erim, geçtiğimiz yıllarda elde edilen sportif başarıların 2013 yılı içerisinde de hep beraber el ele vererek devam ettireceklerini belirterek "İnşallah içinizden olimpiyat sporcusu çıkacaktır" dedi.
En son Ağrı'da yapılan 1. Etap Kayaklı Koşu Şampiyonası'na değinen Erim, "Sporcularımız 16 müsabakada 10 birincilik, 4 ikincilik ve 4'te üçüncülük elde ederek bizleri en iyi şekilde temsil ettiler. Bu sporcularımız ilimizi ve Türkiye'yi Avrupa'da temsil etmeyi hak kazandılar. Aynı başarıları Avrupa'da da yakalayacaklarına eminiz. Sizler de spor yaptığınız branşlarda aynı başarılara imza atabilirsiniz. Ağrılı öğlecilerimiz 22 farklı branşta bünyemizdeki spor salonlarının yanı sıra, anlaşma sağladığımız üç lisenin spor salonlarında antrenörleri nezaretinde spor aktivitelerini her gün yapıyorlar. Geçmişten bugüne kadar lisanlı sporcu sayısı 16 bin 500, 2013 yılı itibari ile aktif olan sporcu sayısı ile 2 bin 200'ün üzerindedir. Lisanslı sporcularımızın sayısı her geçen gün biraz daha artıyor. Bu da bizleri çok mutlu ediyor" dedi.
Tören sonunda sporcuların sorun ve sıkıntıları dinlenildi.
(AG-MET-Y)

19.01.2013 16:39:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT