1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ağrı Kültür Sarayı Ve Kongre Salonu Bu Yıl Bitecek

Ağrı Kültür Sarayı Ve Kongre Salonu Bu Yıl Bitecek

Ağrı Kültür Sarayı Ve Kongre Salonu Bu Yıl Bitecek
A+A-

Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Cesim Gökçe, 2009 yılından beri mahkemelik olan Ağrı Kültür Sarayı ve Kongre Salonu'nun 2013 yılında hizmete açılacağını söyledi. Cesim Gökçe, Ağrı Kültür Saray

Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Cesim Gökçe, 2009 yılından beri mahkemelik olan Ağrı Kültür Sarayı ve Kongre Salonu'nun 2013 yılında hizmete açılacağını söyledi.
Cesim Gökçe, Ağrı Kültür Sarayı ve Kongre Salonu ile ilgili açıklamalarda bulundu. İnşaat alanının uzun yıllardır mahkemelik olduğunu, geçtiğimiz günlerde mahkemenin kendi lehlerine karar verdiğini ifade eden Cesim Gökçe, vakit kaybetmeden ihale sürecini yenilediklerini kaydetti. Yeni ihale sonucunda Kültür Sarayı ve Kongre Salonu'nun 15 Nisan tarihinde inşaatının başlanacağı ve 1 Kasım'da ise teslim edileceğini vurgulayan Gökçe, "İnşaat alanı 11 bin 505 metrekare olan bu yapı, 8 milyon 150 bin liraya ihale edildi. Bu salon 2013 yılının sonunda Ağrı halkının hizmetine açılacaktır. Bu ihaleyle önemli bir sorunu daha çözmüş olduk" dedi.
(AG-MSA-Y)

29.01.2013 15:11:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT