1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Agd'den Demirtaş'a Ziyaret

Agd'den Demirtaş'a Ziyaret

Agdden Demirtaşa Ziyaret
A+A-

Samsun Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Yönetim Kurulu üyeleri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti. AGD'nin faaliyetlerinden ve projelerinden bahseden yönetim kurulu adı

Samsun Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Yönetim Kurulu üyeleri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti.
AGD'nin faaliyetlerinden ve projelerinden bahseden yönetim kurulu adına konuşan İdris Yüce, dernek çalışmaları hakkında Başkan Demirtaş bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demirtaş, Türkiye'nin önemli sivil toplum kuruluşlarından, aynı zamanda da en büyük gençlik hareketlerinden biri olan Anadolu Gençlik Derneği'nin ve sivil toplum kuruluşlarının önemine değinerek, kentin yararına olabilecek bütün faaliyetlerde ve şehre değer katacak projelerde belediye olarak her zaman destek olacağını söyledi.
İyi dilek ve temennilerin sunulduğu ziyaret sonrası sivil toplum kuruluşlarına verdiği desteklerinden dolayı Başkan Demirtaş'a plaket takdim edildi.
(SAM-SLH-Y)

16.01.2013 15:47:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT