1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Agc'den Gazeteci Didem Tuncay'a Geçmiş Olsun Mesajı Aydın

Agc'den Gazeteci Didem Tuncay'a Geçmiş Olsun Mesajı Aydın

Agcden Gazeteci Didem Tuncaya Geçmiş Olsun Mesajı  Aydın
A+A-

Aydın Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Suat Deniz yayınladığı mesaj ile ABD'nin Ankara Büyükelçiliği önündeki saldırıda yaralanan Gazeteci Didem Tuncay'a geçmiş dileklerini sundu. ABD Bü

Aydın Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Suat Deniz yayınladığı mesaj ile ABD'nin Ankara Büyükelçiliği önündeki saldırıda yaralanan Gazeteci Didem Tuncay'a geçmiş dileklerini sundu.
ABD Büyükelçiliği önünde meydana gelen saldırıdan büyük üzüntü duyduğunu belirten Deniz açıklamasında "'Türkiye'de nereden geleceği belli olmayan terör saldırıları hem halkımızı hem de 24 saat görev başında olan gazetecilerin yaşamını çok yakinen tehdit etmektedir. Bugüne kadar birçok gazetecimiz bu tür saldırılara maruz kalmış hayatını kaybetmiş, yada yaralanmıştır. Son olarak Ankara'da ABD Büyükelçiliğine yapılan bombalı saldırıda NTV'de diplomasi muhabiri olarak görev yapan Didem Tuncay yaralanmıştır. Meslektaşımızın yaralanmasına ve bir kişinin ölümüne neden olan bu terör saldırısını lanetliyoruz. Meslektaşımıza geçmiş olsun diyor, kısa sürede aramıza dönmesini arzu ediyoruz" ifadelerine yer verdi.
(İK)

02.02.2013 13:15:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT