1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Agc Başkanı Deniz Korkuttu

Agc Başkanı Deniz Korkuttu

Agc Başkanı Deniz Korkuttu
A+A-

Aydın Gazeteciler Başkanı (AGC) ve Anadolu Ajansı Aydın Büro Müdürü Suat Deniz, ofisinde kalp krizi geçirdi. Anjiyo olan Deniz'in durumunun iyi olduğu öğrenildi. Anadolu Ajansı Aydın Bürosu'nda bu

Aydın Gazeteciler Başkanı (AGC) ve Anadolu Ajansı Aydın Büro Müdürü Suat Deniz, ofisinde kalp krizi geçirdi. Anjiyo olan Deniz'in durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Anadolu Ajansı Aydın Bürosu'nda bu gün sabah sat 11.00 sıralarında rahatsızlanan Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Suat Deniz, önce kendi imkanı ile Aydın Devlet Hastanesi'ne gitti. Burada yapılan ilk müdahalesinde kalp krizi geçirdiği anlaşılan Deniz, daha sonra ambulansla Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne sevk edildi.
Kalbindeki iki damarının tıkalı olduğu tespit edilen Deniz'in takılalı damarları yapılan anjiyo işlemiyle açıldı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Deniz'in, 2 gün hastanede gözetim altında tutulacağı belirtildi.
AGC Başkanı Suat Deniz, 2010 yılından da kalp rahatsızlığı yaşamış ve tıkanan damarlarının anjiyo ile açılmasıyla sağlığına kavuşmuştu.
(MB-İK)

14.01.2013 18:32:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT