1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Agc Basın Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Agc Basın Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Agc Basın Ödülleri Sahiplerini Buluyor
A+A-

Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından verilen "Geleneksel Basın Ödülleri", yarın düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. Aydın Gazeteciler Cemiyeti'nin (AGC) ödül töreni yarın akşam yapılacak

Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından verilen "Geleneksel Basın Ödülleri", yarın düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.
Aydın Gazeteciler Cemiyeti'nin (AGC) ödül töreni yarın akşam yapılacak. Grand Dorr Retaurant'ta düzenlenecek olan törene usta gazeteci Uğur Dündar, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Atilla Sertel gibi önemli isimler de katılacak.
AGC Başkanı Suat Deniz yaptığı açıklamada çalışan gazetecilere davetiye dağıttıklarını söyledi. Çalışan tüm gazetecileri düzenlenen geceye beklediklerini ifade eden Deniz, "Sayın Valimizi, milletvekillerimizi ve Aydın protokolünü gecemize davet ettik. Siyasi partilerimizin il ve ilçe başkanlarını ve sivil toplum kuruluşlarımızı gecemize davet edemedik. Gönül isterdi ki onları da davet edelim. Bu açıdan üzgünüz. Ancak, onların her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz. Bu önemli günümüzde bizi yalnız bırakmayacak olan herkese ve meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.
Gecede, ödül almaya hak kazanan Aydınlı gazetecilere ödülleri dağıtılacak.
(GY-MB-İK)

09.01.2013 16:36:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT