1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Afyonkarahisar'da Hava Sıcaklığı

Afyonkarahisar'da Hava Sıcaklığı

Afyonkarahisarda Hava Sıcaklığı
A+A-

Hava sıcaklığının mevsim normallerinde seyir ettiği Afyonkarahisar'da önümüzdeki hafta başına kadar kar beklenmediği bildirildi. Sıcaklıkların mevsim normalleri olan2 derece seviyelerinde olduğunu

Hava sıcaklığının mevsim normallerinde seyir ettiği Afyonkarahisar'da önümüzdeki hafta başına kadar kar beklenmediği bildirildi.
Sıcaklıkların mevsim normalleri olan2 derece seviyelerinde olduğunu söyleyen Afyonkarahisar Meteoroloji Bölge Müdürü Ekrem Alaçam, yapılan tahminlere göre yarın gece ise sıcaklığın4 derece olarak beklendiğini söyledi. Yarın sabah için sürücüleri buzlanma ve don konusunda da uyaran Alaçam, araç sürücülerinin dikkatli olmalarını istedi. Pazar gününe kadar kar yağışı beklenmediğini belirten Alaçam, havanın parçalı bulutlu olacağının tahmin edildiğini dile getirdi.
Ocak ayı sıcaklık değerlerinin 2012 yılının aynı dönemi ile kıyaslandığı zaman 4 derecelik bir fark olduğunu da söyleyen Alaçam, hava durumlarının yılların aynı dönemlerine göre bu şekilde değişiklik gösterdiğini de söyledi.
(GC-SK-Y)

20.02.2013 14:06:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT