1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Afyonkarahisar Ülkü Ocaklarından "candık Canan Olmaya Geldik" Projesi

Afyonkarahisar Ülkü Ocaklarından "candık Canan Olmaya Geldik" Projesi

Afyonkarahisar Ülkü Ocaklarından candık Canan Olmaya Geldik Projesi
A+A-

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Afyonkarahisar İl Başkanlığı yetişen neslin Türklük ve Müslümanlık şuuruyla yaşayabilmesi için "Candık Canan Olmaya Geldik" projesi başlattı. Afyonkarahisar Ülk

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Afyonkarahisar İl Başkanlığı yetişen neslin Türklük ve Müslümanlık şuuruyla yaşayabilmesi için "Candık Canan Olmaya Geldik" projesi başlattı.
Afyonkarahisar Ülkü Ocakları İl Başkanı Emre Burak Tağ, yaşadıkları şehrin geleceğine yön verebilmek için bu projeyi yaptıklarını belirtti.
Yetişen neslin Türklük ve Müslümanlık şuuruyla yaşayabilmesi ve bu şuuru yaşatabilmesi için ocak sorumluları ile birlikte hareket ettiklerini aktaran İl Başkanı Tağ, "Evlerdeki ilköğretim öğrencisi olan yaşı küçük yüreği büyük geleceğimiz olan çocuklarımızı da üniversiteli ağabeyleriyle ve ablalarıyla ders çalışabilmeleri adına dersliklerimizde bir araya getiriyoruz. Aynı zamanda hanımlarımızdan gelen talep doğrultusunda da hafta sonları onlara Kur-an'ı Kerim dersleri başlatıyoruz" dedi.
(MRV-SÇ-Y)

16.01.2013 13:06:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT