1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Afiyet Olsun Beyler!

Afiyet Olsun Beyler!

Afiyet Olsun Beyler!
A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Merkez İlçe Başkanı Abdulmenaf Keyifli, göreve geldikleri günden itibaren tek amaçlarının vatandaşlara hizmet etmek olduğunu belirterek, \"Biz hizmet partisiyiz, Biz halka hizmet için varız\" dedi.


İnternet Medyasından hiçbir gazetecinin davet edilmediği kahvaltıda basın mensuplularıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Keyifli, gazetecilere göreve geldikleri günden itibaren yapılan çalışmaları kısaca anlattı. Merkeze bağlı ilçe ve köylere ziyaretler düzenlenerek halkın sorunlarını dinlediklerini belirten Keyifli, bunun yanında il esnafının dertlerini dinlediklerini ve çözüm noktasında kendilerine yardımcı olduklarını söyledi. Tek gayelerinin Van insanına hizmet etmek olduğunu vurgulayan Keyifli, “Biz hizmet partisiyiz. Başbakanımızın dediği gibi; ‘Biz halka hizmet için varız.’ Eğer biz bunu yaptıysak ne mutlu bize” dedi.


Teşkilat olarak vatandaşlara ellerinden gelen yardımı yaptıklarını ifade eden Keyifli, Van il teşkilatının halkla ilişkiler, halkın taleplerini karşılama ve müracaatlarını alma konularında Türkiye’ de birinci olduğunu söyledi.


Açıklamalarında Gezi Parkı olaylarına da değinen Keyifli, Topçu Kışlası yıkıntısının üzerinde kalan birkaç ağacın başka yere dikilmek suretiyle söküleceğini, ancak bazı illegal örgütün bu işin içine girip farklı yönlere çektiğini ifade ederek, “Bizi sandıkta mağlup edemeyenler, sandıktan ümidini kesenler, bu işi bu şekilde provoke ettiler. Biz buna inanıyoruz” ifadelerini kullandı.


Bir gazetecinin ‘Gezi olayları seçime nasıl yansır?’ sorusuna Başkan Keyifli; “Gezi parkı olayları, seçimi bizim açımızdan olumlu etkilemezse, olumsuz etkilemez” şeklinde cevapladı.

A+A-

HABERE YORUM KAT