1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Adü'lü Gençlerden Çevre Duyarlılığı

Adü'lü Gençlerden Çevre Duyarlılığı

Adülü Gençlerden Çevre Duyarlılığı
A+A-

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) öğrencileri ve öğretim elemanları, ağaçlandırma çalışmalarına destek verdi. ADÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu öğren

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) öğrencileri ve öğretim elemanları, ağaçlandırma çalışmalarına destek verdi.
ADÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu öğrencileri ve öğretim elemanları futbol sahası ve atletizm pistinin çevresini ağaçlandırdı. ADÜ BESYO'da yoğun ilgi gören ağaç dikme etkinliğini "Topluma Hizmet Uygulamaları" dersi kapsamında Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Alev Yenal ve Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü dördüncü sınıf öğrencileri düzenledi.
Peyzaj düzenlemesini Adnan Menderes Üniversitesi peyzaj mimarlarından Elvan Derya Ağırbaş'ın yaptığı ağaçlandırma çalışmalarına, Beden Eğitim ve Spor Yüksek Okulu öğretim elemanları ile Beden Eğitim ve Spor Yüksek Okulu Öğretmenlik Bölümü öğrencileri dışında Antrenörlük Eğitimi, Spor Yöneticiliği Bölümü ve Rekreasyon Bölümü öğrencileri de destek verdi.
(MB-İK)

16.01.2013 10:48:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT