1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Adnan Şensesin gerginlik yaratan mirası sonunda paylaştırıldı..

Adnan Şensesin gerginlik yaratan mirası sonunda paylaştırıldı..

Adnan Şensesin gerginlik yaratan mirası sonunda paylaştırıldı..
A+A-

ünlü sanatçı Adnan şenses gündem olan mirası paylaştırıldı. Duayen sanatçı adnan şenses in olaylık mirası peki nasıl dağıtıldı..Adnan Şensesin polemik yaratan mirası sonunda paylaştırıldı..

Duayen sanatçı Adnan şenses in bıraktığı mirasları arasında yer alan ve son zamanlarda 10 milyon dolara satışa çıkmıştı ve benzin istasyonu sonunda satılarak mirası mirasçıları arasında paylaştırıldı.ünlü sanatçı Adnan şenses gündem olan mirası paylaştırıldı. Duayen sanatçı adnan şenses in olaylık mirası peki nasıl dağıtıldı..

Unutulmaz ünlü şarkıcı Adnan şenses in mirasları arasında yer alan Adnan şenses in olaylık mirası olan zeytinburnundaki benzin istasyonu 7 milyon dolara alıcı buldu ve gelen para varisleri arasında dağıtıldı.

adnan.jpg
Şenses'in eşi ile kızı ise daha küçük pay aldı. Satış işleminin ardından, benzin istasyonunun çalışanları kazan kaldırdı. Aylardır biriken maaşlarını isteyen pompacılar, geçtiğimiz hafta mahkemeye başvurup paralarını talep etti. ARZUM İLK EŞTEN Adnan Şenses'in mirası yüzünden eşi Lale Hanım ile ilk eşinden olan kızı Arzum, karşı karşıya gelmişti.

A+A-

HABERE YORUM KAT