1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Adıyaman Polisinden Change Otomobil Operasyonu

Adıyaman Polisinden Change Otomobil Operasyonu

Adıyaman Polisinden Change Otomobil Operasyonu
A+A-

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Oto Hırsızlığı Büro Amirliği tarafından yapılan çalışmalar kapsamında, çeşitli illerden çalınarak Adıyaman'a getirilen ve change yapılan 3 otomobil ele geçiri

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Oto Hırsızlığı Büro Amirliği tarafından yapılan çalışmalar kapsamında, çeşitli illerden çalınarak Adıyaman'a getirilen ve change yapılan 3 otomobil ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, Adana'dan çalınan 01 UB 114 plakalı otomobile 02 FE 752 plaka takılarak sahte tescil belgesi düzenlenerek change yapılırken, Adıyaman merkezde ise, 33 D 0362 plakalı otomobilin gerçek tescil bilgilerinin doğru olmadığı ve otomobilin şase numarasının başka bir araca ait olduğu öğrenildi. Gaziantep'te düz kontak yapılarak çalınan 27 PY 640 plakalı otomobile de, 02 FA 726 plaka takılarak Adıyaman'a getirildiği sırada, polis ekipleri tarafından el konuldu.
Oto hırsızlığı, çalıntı oto change yapmak ve satmak suçundan polis ekipleri tarafından yakalanan ve adları öğrenilemeyen 3 şahıs, gözaltına alındı. Emniyette ifadeleri tamamlanan 3 şahıs, daha sonra adliyeye sevk edildi.
(CK-SO-Y)

31.12.2012 14:00:22 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT