1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Adapazarı Berberler Esnaf Odası Üyelerine Denizbank'tan İşletme Kartı

Adapazarı Berberler Esnaf Odası Üyelerine Denizbank'tan İşletme Kartı

Adapazarı Berberler Esnaf Odası Üyelerine Denizbanktan İşletme Kartı
A+A-

Adapazarı Berberler Esnaf Odası ile Denizbank arasında yapılan bir anlaşma gereği oda üyelerine işletme kartı verilmesine başlandı. İşletme kartı alışverişlerde kullanabileceği gibi kartı kullanan

Adapazarı Berberler Esnaf Odası ile Denizbank arasında yapılan bir anlaşma gereği oda üyelerine işletme kartı verilmesine başlandı.
İşletme kartı alışverişlerde kullanabileceği gibi kartı kullanan esnafın oda aidatını, belli bir harcama taahhüdü vererek Denizbank ödüyor. Hatta geçmiş dönem borçları da taksitlendirebiliyor.
Bu kart ile üyelerin, faaliyet skorlarına göre 3 bin ile 15 bin TL arasında kefilsiz kredi kullanmalarının söz konusu olabileceğini ifade eden Denizbank portföy yöneticisi Hayri Dirrikoğlu, "Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı üyelerinin kullanabileceği bu kart ile özel avantajlardan yararlanmaları çerçevesinde işletme kartları hazır olan esnaf oda üyelerinin bankamıza müracaat ederek kartlarımızı alabilirler" dedi.
Adapazarı Berberler Esnaf Odası üyelerinden Başkan Vekili Sedat Tiryaki, Mücahit Ertik, Recep Kuş, Mesut Kocakavakoğlu işletme kartları ilk alanlardan oldu.
(SC-İÇ)

18.12.2012 15:25:39 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT