1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Adana'daki Dsi Çalıştayı Sona Erdi

Adana'daki Dsi Çalıştayı Sona Erdi

Adanadaki Dsi Çalıştayı Sona Erdi
A+A-

Adana'da düzenlenen Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Hammadde Üretim İzni İşleri Çalıştayı sona erdi. Adana DSİ 6. Bölge Müdürlüğü Seyhan Eğitim Tesislerinde yapılan ça

Adana'da düzenlenen Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Hammadde Üretim İzni İşleri Çalıştayı sona erdi.
Adana DSİ 6. Bölge Müdürlüğü Seyhan Eğitim Tesislerinde yapılan çalıştayda, Emlak ve Kamulaştırma Daire Başkan Yardımcısı Ali Rıza Ceylan ve Malzeme Ocakları Şube Müdürü Erdinç Kaya tarafından 26. Bölge Müdürlüğünden katılan mühendislere sinevizyon eşliğinde sunum yapıldı.
Seminerin ikinci gününde Adana DSİ Bölge Müdürlüğüne bağlı Reyhanlı Barajı'na teknik gezi düzenlendi.
Malzeme Ocakları Şube Müdürü Erdinç Kaya, çalıştayda bölge müdürlükleri arasında yapılan farklı uygulamaları ortadan kaldırıp, gelişen teknolojiye uyum sağlanılması açısında değerlendirmeler yapıldığını belirterek, "Çalışma arkadaşlarımız ve uygulamalar açısında yararlı bir çalıştay oldu" dedi.
Emlak ve Kamulaştırma Daire Başkan Yardımcısı Ali Rıza Ceylan ise bölge müdürlüklerinde çalışan mühendislere alanlarıyla ilgili bilgi sunumu yapıldığını belirterek, bu tür seminer ve çalıştayların kurum çalışanları için yararlı olduğunu kaydetti.
(İHY-Y)

05.12.2012 15:28:45 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT