1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Adana'da "seyhan Güneşi Saç Sov" Etkinliği Adana

Adana'da "seyhan Güneşi Saç Sov" Etkinliği Adana

Adanada seyhan Güneşi Saç Sov Etkinliği  Adana
A+A-

Adana Kuaför ve Manikürcüler Esnaf Odası'nca düzenlenen "Seyhan Güneşi Saç Show"u yarın yapılacak. Seyhan Belediyesi Seyhan Kültür Merkezi'nde yapılacak Seyhan Güneş Saç Sov'a, Adana merkez ile çev

Adana Kuaför ve Manikürcüler Esnaf Odası'nca düzenlenen "Seyhan Güneşi Saç Show"u yarın yapılacak.
Seyhan Belediyesi Seyhan Kültür Merkezi'nde yapılacak Seyhan Güneş Saç Sov'a, Adana merkez ile çevre illerden gelecek çok sayıda kuaför katılarak, gösteride bulunacak.
Adana Kuaför ve Manikürcüler Esnaf Odası Başkanı Hacı Emin Ünal, bu organizasyon için uzun süredir hazırlık yaptıklarını, ancak yer konusundaki sıkıntı nedeniyle geciktiğini belirtirken, 19 Şubat Salı günü saat 13.00'de başlayıp, 17.00'de tamamlanacak sahne şova, Adana dışından da yoğun katılımın olacağını söyledi.
Ünal, şehir merkezinden 25 kuaförün bulunacağı 40 mankenli şovun büyük bir izleyici huzurunda gerçekleştirileceğini umduklarını ifade etti.
Hacı Emin Ünal, saç defilesi şeklinde yapılacak etkinlikte, ayrıca İskenderun'dan Hasan Keskin'in, Adana'dan da Mesut Özcan'ın özel olarak kendi mankenleriyle sahne şovu yapacağını da kaydetti.
(ADN-Y)

18.02.2013 11:11:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT