1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Adana'da Kahvehane Cinayeti

Adana'da Kahvehane Cinayeti

Adanada Kahvehane Cinayeti
A+A-

Adana'da bir kahvehanede çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesindeki Denizli Mahallesi'nde geçen hafta salı gecesi Ramazan Ş. (31), sahibi ol

Adana'da bir kahvehanede çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Edinilen bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesindeki Denizli Mahallesi'nde geçen hafta salı gecesi Ramazan Ş. (31), sahibi olduğu kahvehanede huzursuzluk çıkarttığı gerekçesiyle bir grupla tartıştı. Ramazan Ş. tartışmada grupta bulunanlara, "Bir daha kahvehaneme gelmeyin" dedi. Bunun üzerine gruptakiler, "Sen kim oluyorsun, istediğimiz zaman geliriz" deyince tartışma büyüdü. Tartışma kavgaya ardından da silahlı çatışmaya dönüştü. Çatışmada Murat Şahinoğlu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken kahvehane sahibi Ramazan Ş., Muzaffer O. (32) ile Cengiz Ş. (23) yaralandı. Cinayet Bürosu ekipleri yaptıkları soruşturma sonunda katil zanlısı olarak Mehmet Şirin A. (30), Hasan K. (34), Murat B. (43), Rüstem Ş. (23) ve Tamer A.'yı (22) yakaladı. Cemalettin A. (25) ise kaçtı.
Adliyeye sevk edilen zanlılardan Murat B. tutuklanırken, 4 kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Murat Şahinoğlu'nu kimin öldürdüğü 3 yaralının ifadelerinin alınması ve olay yerinde bulunan kovanların kriminal incelenmesi sonucu saptanacak. Olayı yürüten Cumhuriyet Savcısı, yaralı 3 kişi ile firardaki Cemalettin A. hakkında yakalama kararı çıkarttı.
(YSF-MO-ÖZ-Y)

19.02.2013 13:53:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT