1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Adana'da Elektrik Kesintisi

Adana'da Elektrik Kesintisi

Adanada Elektrik Kesintisi
A+A-

Adana'da yarın 6 ilçede, 9 saati bulan elektrik kesintileri yaşanacağı bildirildi. Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, merkez ilçe Yüreğir'e bağlı Yunusoğlu Mahalle

Adana'da yarın 6 ilçede, 9 saati bulan elektrik kesintileri yaşanacağı bildirildi.
Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) tarafından yapılan açıklamada, merkez ilçe Yüreğir'e bağlı Yunusoğlu Mahallesi'nde 'Tesis Müdürlüğü çalışması' nedeniyle, 08.00-10.00 saatleri arasında trafolara enerji verilemeyeceği bildirildi.
Aynı açıklamada, Ceyhan ilçesine bağlı Sanayi Sitesi, Piriketçiler Sitesi, Altınocak, İnönü, Şahin Özbilen, Fatih Sultan Mehmet, Emek ve İstiklal Mahalleleri ile Göktuğ, Brendi ve Halide Edib Adıvar sokaklarında Tesis Müdürlüğü ve 3 Nolu İM'de çatı onarım bakım çalışması nedeniyle 08.30-16.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yaşanacağı kaydedildi.
Açıklamada, yine Tesis Müdürlüğü çalışması nedeniyle Sarıçam'a bağlı Kürkçüler Mahallesi'nde 08.00-16.30 saatleri arasında, Çınarlı, Boynuyoğun ve Çarkıpare mahallelerinde ise 08.00-13.00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi. İmamoğlu ilçesine bağlı Tuna, Adalet, Cumhuriyet, Fatih ve Hürriyet mahallelerinde de 08.00-13.00 arasında trafolara enerji verilemeyecek.
Elektrik kesintisinden en fazla nasibini alacak olan Feke ilçesinde ise Ormancık, Kaleyüzü, Mansurlu, Çürükler, Kızılyer, Yerebakan, Tortulu, Kısacıklı, Yaylapınarı, Gaffaruşağı, Gedikli, Musalar, Hıdıruşağı, Çandılar, Bahçecikli, Şahmuratlı, Çondu, Oruçlu, Olucak, Kayadibi, Konakkuran, Koçyazı, Güzpınarı, Gürümze, Süphandere ve Bağdatlı köylerinde 'bakım onarım çalışması' nedeniyle 07.30-16.30 saatleri arasında elektrik kesintisi yaşanacak. Bu saatler arasındaki elektrik kesintisi Kozan'ın Akkaya, Kapıyaka, Gürbeyaz ve Çandık köylerinde de yaşanacak.
(SZP-AKL-Y)

09.02.2013 10:23:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT