1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Adana'da 96 Kilogram Esrar Ve 600 Kilogram Kaçak Tütün Ele Geçirildi

Adana'da 96 Kilogram Esrar Ve 600 Kilogram Kaçak Tütün Ele Geçirildi

Adanada 96 Kilogram Esrar Ve 600 Kilogram Kaçak Tütün Ele Geçirildi
A+A-

Adana'da jandarma ekipleri, iki ayrı arabada 96 kilogram esrar ve 600 kilogram kaçak tütün ele geçirdi. Konuyla ilgili bir kişi tutuklandı. Adana İl Jandarma Komutanlığınca, Adana'nın Ceyhan ilçesi

Adana'da jandarma ekipleri, iki ayrı arabada 96 kilogram esrar ve 600 kilogram kaçak tütün ele geçirdi. Konuyla ilgili bir kişi tutuklandı.
Adana İl Jandarma Komutanlığınca, Adana'nın Ceyhan ilçesinde faaliyet gösteren bir dinlenme tesisinde arama ve yol kontrol çalışması yaptı. Çalışmalar sırasında park halinde bulunan bir minibüsteki Ö.K isimli şahsın davranışlarından şüphelenen ekipler, araçta yaptıkları aramada 96 kilogram esrar maddesi ele geçirdi. Şüpheli Ö.K, sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Ceyhan Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.
Jandarma ekipleri, yine kontroller sırasında park halindeki başka bir otomobilde bulunan M.T. ve H.Ö. isimli 2 şahsın şüpheli hareketler sergilediklerini fark etti. Ekipler tarafından savcının bilgisi dahilinde söz konusu şahısların otomobilinde yapılan aramalarda, 600 kilogram kaçak tütün maddesi ele geçirildi. Şahıslar hakkında para cezası uygulandı.
(SZP-AKL-Y)

31.01.2013 17:04:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT