1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Adana Valiliği'ndeki Aday Memurlar İçin Yemin Töreni Düzenlendi

Adana Valiliği'ndeki Aday Memurlar İçin Yemin Töreni Düzenlendi

Adana Valiliğindeki Aday Memurlar İçin Yemin Töreni Düzenlendi
A+A-

Adana Valiliği'nde çalışan aday memurların asli devlet memurluğuna atanmaları dolayısıyla yemin töreni düzenlendi. Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen yemin törenine Vali Vekili İbrahim Avcı, Va

Adana Valiliği'nde çalışan aday memurların asli devlet memurluğuna atanmaları dolayısıyla yemin töreni düzenlendi.
Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen yemin törenine Vali Vekili İbrahim Avcı, Vali Yardımcıları Durmuş Gençer ve Ali Bezirgan, İl Yazı İşleri Müdürü Abdulhadi Şenkaya ile aday memurlar katıldı.
2012 yılı Ocak ayı itibarı ile Adana Valiliği'nde göreve başlayan 9 aday memuru bir yıllık temel eğitim ve staj sürelerini tamamlayarak, asil devlet memurluğuna atanmaya hak kazandı.
Aday memurlar, 657 sayılı Devlet Memurları kanunun ilgili maddesine göre Türk Bayrağı üzerine yemin ederek, asil devlet memurluğu görevine başladılar.
Yemin töreninde konuşan Vali Vekili İbrahim Avcı, "Bu yemin töreninden sonra çok kutsal bir göreve asaleten başlamış bulunmaktasınız. Adaylık sürecinde göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızın devamını diliyor, asil memurluk görevinizin hepinize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.
(SZP-AKL-Y)

31.01.2013 10:46:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT