1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Adana Kışın Ortasında Yazı Yaşıyor

Adana Kışın Ortasında Yazı Yaşıyor

Adana Kışın Ortasında Yazı Yaşıyor
A+A-

Türkiye'nin birçok yerinde soğuk hava etkili olurken, hava sıcaklığının 20 dereceyi bulduğu Adana'da vatandaşlar park ve çay bahçelerinde güzel havanının tadını çıkardı. Adana'da hava sıcaklığının m

Türkiye'nin birçok yerinde soğuk hava etkili olurken, hava sıcaklığının 20 dereceyi bulduğu Adana'da vatandaşlar park ve çay bahçelerinde güzel havanının tadını çıkardı.
Adana'da hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi nedeniyle parklar ve çay bahçeleri halkın yoğun ilgisini gördü. Hava sıcaklığının 20 dereceyi bulduğu kentte vatandaşlar, yarı yıl tatili olması nedeniyle çocuklarını da yanlarına alarak parklara ve çay bahçelerine yöneldi. Çocuklar oyun alanlarında eğlenirken, büyükler de çay bahçelerinde sıcak havanın tadını çıkardı. Sıcak havayı fırsat bilen birçok balıkçı da oltalarını yanlarına alarak Seyhan Nehri'nde avlanmaya çıktı. Nehirdeki ördek ve martılar güneşli güne farklı bir renk kattı.
Yarından itibaren ise Adana'nın iki günlük yağmurlu havanın etkisi altına girmesi bekleniyor. Kentte hava sıcaklığının da 4 ile 5 derece arasında düşeceği tahmin ediliyor.
(YSF-CC-Y)

29.01.2013 14:37:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT