1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Adana 'inşaat, Isıtma-soğutma Ve Kent Fuarı' Yarın Açılıyor

Adana 'inşaat, Isıtma-soğutma Ve Kent Fuarı' Yarın Açılıyor

Adana inşaat, Isıtma-soğutma Ve Kent Fuarı Yarın Açılıyor
A+A-

TÜYAP tarafından Çukurova Belediyeler Birliği, Makine ve İnşaat Mühendisleri Odası işbirliği ile düzenlenen 'İnşaat, Isıtma-Soğutma ve Kent Fuarı' yarın Adana'da açılıyor. Fuara, 12 ülkeden 205 firman

TÜYAP tarafından Çukurova Belediyeler Birliği, Makine ve İnşaat Mühendisleri Odası işbirliği ile düzenlenen 'İnşaat, Isıtma-Soğutma ve Kent Fuarı' yarın Adana'da açılıyor. Fuara, 12 ülkeden 205 firmanın katılması bekleniyor.
TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, Seyhan Oteli'nde düzenlediği bilgilendirme toplantısında, TÜYAP tarafından Çukurova Belediyeler Birliği, Makine ve İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubeleri işbirliğiyle eş zamanlı olarak düzenlenecek 'İnşaat, Isıtma-Soğutma ve Kent Fuarı'nın yarın başlayacağını bildirdi. Ersözlü, söz konusu fuar ile 'Adana İnşaat 2013 7. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı', 'Adana IHS 2013 Adana 6. Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı' ile 'Adana Kent 2013 5. Belediye İhtiyaçları Fuarı'nın aynı anda gerçekleştirileceğini belirten Ersözlü, geçen yıl 7 ülkeden 163 firmanın katıldığı fuara bu yıl 12 ülkede 205 firmanın katılacağını duyurdu.
Çukurova Fuarcılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şaban Baş ise, Adana'nın inşaat sektörü açısından oldukça önemli bir nokta olduğunu söyleyerek, "Adana'da inşaat sektörüyle uğraşan firmalar, dünya çapında yatırım yapıyor ve rekabet ediyor. En büyük şansımız da Ortadoğu'ya yakınlığımız. Fuar bu anlamda çok önemli. Gelecek yıllarda daha da büyümesi beklenen fuara, bölge ve Türkiye'nin her yerinden büyük ilgi gösterilmesini bekliyoruz" dedi.
(SZP-Y)

12.02.2013 13:28:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT