1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Acun'un bombayı patlattı!

Acun'un bombayı patlattı!

Acun'un bombayı patlattı!
A+A-

Var mısın yok musun programı ile üne kavuşan Acun Ilıcalı, çok istediği ve uzun sredir görüşmeler yaptığı 'Bu Tarz Benim' yarışmasını TV8'e transfer etti.

Yaptığı açıklamamalarıyla hayranlarının gözünden taht kuran Acun Ilıcalı'dan bir bomba gelişme daha.İddialara göre Acun, Bu Tarz Benim'i TV8'e transfer etti. Yayınlandığı günden beri izlenme rekorları kıran tarz yarışması programı yeni yılda yeni kanalında yayınlanacak.

EN GÜZEL PROGRAMLARI TV8'E TAŞIYOR

Acun Ilıcalı, çok istediği ve uzun sredir görüşmeler yaptığı 'Bu Tarz Benim' yarışmasını TV8'e transfer etti. Yayınladığı tümkuşaklarda izlenme rekorları kıran Bu Tarz Benim, yeni yılda yeni kanalında olacak.

Medyatava'da yer alan habere göre; Show TV ekranlarında yayınlanan, jürisinde Ivana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez, Kemal Doğulu 'nun yer aldığı ve sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği 'Bu Tarz Benim' TV8 'le anlaştı.

TV KANALLARINI YERLE BİR EDECEK 

Bu gelişmeyle birlikte, Show TV'nin çok izlenen gündüz kuşağı programı TV8'le kesin olarak anlaşmış oldu. Cezai maddeler de aşılırsa, "Bu Tarz Benim" Ocak ayında yeni kanalında olacak.
 

A+A-

HABERE YORUM KAT