1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Acun'dan Nefes Kesen Survivor Hamlesi

Acun'dan Nefes Kesen Survivor Hamlesi

Acun'dan Nefes Kesen Survivor Hamlesi
A+A-

Ünlü medya patronu ve yapımcı olan Acun Ilıcalı, Türkiye'de reyting rekorları kıran Survivor All Star'da bazı değişiklikler yapacağını açıkladı. Survivor birleşme partisiyle ilgili tiyolarda bulunan Ilıcalı bomba haberi verdi. Aynı adada yaşayacak olan ta

Ünlü medya patronu ve yapımcı olan Acun Ilıcalı, Türkiye'de reyting rekorları kıran Survivor All Star'da bazı değişiklikler yapacağını açıkladı. Survivor birleşme partisiyle ilgili tiyolarda bulunan Ilıcalı bomba haberi verdi. Aynı adada yaşayacak olan takımlar isterlerse aynı yerde yatabilecekler.

Survivor All Star ada birleşmesi sürprizle dolu olacak. Survivor birleşme partisiyle ilgili bilgi veren Acun Ilıcalı yeni kuralları da ilan etti. Survivor ada birleşmelerinde daha önce yarışmacılar bireysel olarak yarışıyordu. Ancak 2015 Survivor'da değişiklikler var. Adalar birleştikten sonra da ünlüler ve gönüllüler olarak takımlar var olmaya devam edecek. Aynı adada yaşayacak olan takımlar isterlerse aynı yerde yatabilecekler. Survivor'da dokunulmazlık oyununun birincisi olan kişi son 3 hafta dokunulmaz olacak ve Kıbrıs'a gitmeyi garantileyecek. 

 
A+A-

HABERE YORUM KAT