1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Acil Servis Önünde Sedyede Sigara Keyfi

Acil Servis Önünde Sedyede Sigara Keyfi

Acil Servis Önünde Sedyede Sigara Keyfi
A+A-

Uşak'ta merdivenlerden düşerek ayağını kıran 62 yaşındaki İ. A. tedavi için gittiği hastanenin acil servisi önünde sedye üzerinde sigara içmesi fotoğraf karesine yansıdı. Uşak merkezde ikamet eden İ.

Uşak'ta merdivenlerden düşerek ayağını kıran 62 yaşındaki İ. A. tedavi için gittiği hastanenin acil servisi önünde sedye üzerinde sigara içmesi fotoğraf karesine yansıdı.
Uşak merkezde ikamet eden İ.A., dün sabah saatlerinde evde sigarasını yakmak isterken merdivenlerden düşerek ayağını kırdı. Kaza anında sağ el parmakları da zarar gören 62 yaşındaki İ.A. tedavi için Uşak Devlet Hastanesi acil servisine geldi. Doktorlar ilk müdahalenin ardından İsmail dedenin sol ayak bileğinde kırık tespit etti. Acil servisteki işlemleri tamamlanan İ.A.'yı doktorlar tedavisinin devamı için hastanede iki gün yatmasını kararlaştırdı. İ.A ise ilgili servise çıkmak için sedye ile acil servis önüne geldi. Bu sırada sedye üzerinde sigara içmeye karar veren İ.A objektiflere yakalandı. İ.A yaklaşık 45 yıldır sigara içtiğini ve bir türlü bırakamadığını söyledi.
(KY-ÖK-Y)

26.12.2012 12:59:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT