1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Acarlarspor'da Transfer Çalışmaları

Acarlarspor'da Transfer Çalışmaları

Acarlarsporda Transfer Çalışmaları
A+A-

Aydın Süper Amatör Lig ekiplerinden Acarlar Belediyespor, eski oyuncusu Hakan Çolak ve geçtiğimiz yıl Sağlıkspor'da forma giyen Göksel Arslan'ı transfer etti. İkinci yarı hazırlıklarını sürdüren A

Aydın Süper Amatör Lig ekiplerinden Acarlar Belediyespor, eski oyuncusu Hakan Çolak ve geçtiğimiz yıl Sağlıkspor'da forma giyen Göksel Arslan'ı transfer etti.
İkinci yarı hazırlıklarını sürdüren Acarlar Belediyespor, askere giden eski oyuncusu Hakan Çolak'ı (26) ve geçtiğimiz yıl Sağlıkspor'da forma giyen forvet oyuncusu Göksel Arslan'ı (34)renklerine bağladı.
Hakan'ın 20 kez Futsal milli takımında forma giydiğini kaydeden Acarlar Belediyespor Teknik Direktörü Osman Aktar, "Göksel ve Hakanla kadromuzu güçlendirdik" dedi.
İkinci yarı hazırlıklarını sürdürdüklerini kaydeden Aktar, "İkinci yarının ilk haftasını BAY takım olarak geçireceğiz. İlk haftada rakiplerimizi izlemek için İsabeyli Şırlanspor-Bozdoğan Belediyespor maçına gideceğiz. İkinci yarıda çekişmeli ve zevkli bir lig bizi bekliyor. Yarışın içinde olmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.
(GY-MB-İK)

21.01.2013 20:54:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT