1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Abidinpaşa'da Aynı Anda Hizmet Verecek Üçlü Kompleks

Abidinpaşa'da Aynı Anda Hizmet Verecek Üçlü Kompleks

Abidinpaşada Aynı Anda Hizmet Verecek Üçlü Kompleks
A+A-

Mamak Belediyesi tarafından Abidinpaşa Mahallesi'nde yapımı devam eden Aile Merkezi, Bilgi Evi ve Kapalı Pazaryeri inşaatı hızla yükseliyor. Mamak Belediyesi tarafından Abidinpaşa Mahallesi'nde yapı

Mamak Belediyesi tarafından Abidinpaşa Mahallesi'nde yapımı devam eden Aile Merkezi, Bilgi Evi ve Kapalı Pazaryeri inşaatı hızla yükseliyor.
Mamak Belediyesi tarafından Abidinpaşa Mahallesi'nde yapımı devam eden Aile Merkezi, Bilgi Evi ve Kapalı Pazaryeri, yüzde 30 seviyesine ulaştı. Kompleks şeklinde tasarlanan 4 katlı merkez, genç yaşlı demeden her yaştan bireye hitap edecek. Çocuklara, ihtiyarlara, gençlere, hanımlara faydalı olabilecek hizmetleri yapmanın gayreti içinde olduklarını belirten Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Mamak'ta her geçen gün sayısı artan aile merkezleri, bilgi evleri ve kapalı pazaryerleri Abidinpaşa'da çok katlı komplekste hizmet verecek" dedi.
Bölgeye ayrı bir değer katan aile merkezleri ile Mamak'ta yeni bir dönemin başladığına dikkat çeken Akgül, "Aile merkezlerimizle kadınlarımızın hem hayat standartlarını yükseltiyor hem de onlara aktif olabilecekleri nitelikli ortamlar yaratıyoruz" diye konuştu.
Abidinpaşa Mahallesi'nde yapımı devam eden 4 katlı kompleksin bodrum katında fitness salonu bulunurken, alt zemin katında 987 metrekarelik alanda oluşturulan altı pazar, üstü spor kompleksi şeklinde tasarlanan kapalı pazaryeri, en üst katta ise aile merkezi ve bilgi evi bulunuyor. Aile merkezinin betonarme inşaatıyla birlikte kapalı pazar alanının da döşeme inşaatı devam ediyor.
(EY-CC-Y)

09.01.2013 17:34:18 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT