1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Abdullah Gül'den Arınç'ın evine kritik ziyaret!

Abdullah Gül'den Arınç'ın evine kritik ziyaret!

Abdullah Gül'den Arınç'ın evine kritik ziyaret!
A+A-

Abdullah Gül, Ankara Beştepe’de bir sitede oturan eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ı evinde ziyaret etti.


11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile AK Parti'nin bazı kurucu isimleri Ankara’da bir araya geldi. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, eski Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik ve eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün Ankara'da buluştu. Toplantı 2,5 saat sürdü.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda dün akşam Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile 3 saat süren sürpriz bir yemekte biraraya gelen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, sürpriz bir adrese daha geldi.

Gül, Ankara Beştepe’de bir sitede oturan eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ı evinde ziyaret ediyor. Gül, Arınç'ın evine eski AK Partili bakanlardan Hüseyin Çelik ile beraber geldi.

Görüşmeye ilk olarak Nihat Ergün geldi.Arınç’ın yaşadığı siteye Abdullah Gül’den önce korumaları geldi. Korumalar sitenin garajında güvenlik kontrolü yaptı. Daha sonra Gül garajdan giriş yaptı.

Gül ve Arınç'ın ardından ise eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin siteye giriş yaptı. 
Gazetecilerin siteye girişine izin verilmedi.

GÖRÜŞME 2,5 SAAT SÜRDÜ
11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan eski Yardımcısı Bülent Arınç, Hüseyin Çelik, Sadullah Ergin ve Nihat Ergün arasında; Arınç'ın Ankara Söğütözü'ndeki evinde gerçekleşen görüşme sona erdi. Yaklaşık 2 buçuk saat süren görüşme sonrası biraçıklama yapılmadı.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT