1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Abd Büyükelçisi Ricciardone'den Birlik Mesajı

Abd Büyükelçisi Ricciardone'den Birlik Mesajı

Abd Büyükelçisi Ricciardoneden Birlik Mesajı
A+A-

ABD Büyükelçisi Francis Ricciardone, tartışılan sözlerinin ardından katıldığı bir toplantıda Türkçe konuşarak birlik mesajları verdi. Türkiye ve ABD arasındaki ilişkilerin güçlenerek devam edeceğini s

ABD Büyükelçisi Francis Ricciardone, tartışılan sözlerinin ardından katıldığı bir toplantıda Türkçe konuşarak birlik mesajları verdi. Türkiye ve ABD arasındaki ilişkilerin güçlenerek devam edeceğini söyleyen Ricciardone, "Bu çalıştaya katılarak ilişkilerimizin ne kadar güçlü, ne kadar önemli, anlamlı devam ettiğini ve edeceğini güzel bir şekilde sergiliyoruz" dedi.
Amerika Birleşik Devletleri Ticaret ve Gelişme Ajansı (USTDA) tarafından düzenlenen Smart Grid Çalıştayı İstanbul'da başladı. Çalıştaya katılan Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Türkiye Büyükelçisi Francis Ricciardone, katılımcıları Türkçe konuşmasıyla selamladı.
Konuşmasında katılımcılara teşekkür eden Ricciardone, iki ülkenin ilişkilerinin güçlenerek devam edeceğini söyledi. Ricciardone, "Bugün burada bu çalıştaya beraber katılarak, ilişkilerimizin ne kadar güçlü, ne kadar önemli, anlamlı devem ettiğini ve devam edeceğini gayet güzel ve somut bir şekilde sergiliyoruz" dedi.
Ricciardone çalıştaydaki konuşmasına İngilizce olarak devam etti.
(EY-ÖFA-Y)

12.02.2013 11:49:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT