1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. 900 Kişiyi Ölüme Sürükleyen Kaptan Görüntülendi

900 Kişiyi Ölüme Sürükleyen Kaptan Görüntülendi

900 Kişiyi Ölüme Sürükleyen Kaptan Görüntülendi
A+A-

Akdeniz'de pazar günü batan ve tam bir toplu facianın yaşandığı teknenin kaptanı ilk kez kadrajlara girdi. Yaklaşık 900 kişinin ölümüne neden olan 27 yaşındaki Tunuslu cani kaptan Muhammed Ali Malik ilk kez görüntülendi. Faciadan 26 kişiyle birlikte kurtu

Akdeniz'de pazar günü batan ve tam bir toplu facianın yaşandığı teknenin kaptanı ilk kez kadrajlara girdi. Yaklaşık 900 kişinin ölümüne neden olan 27 yaşındaki Tunuslu cani kaptan Muhammed Ali Malik ilk kez görüntülendi. Faciadan 26 kişiyle birlikte kurtulan kaptanın hayatı karardı.

900 kişinin ölmesine neden olan teknenin kaptanı ilk kez görüntülendi ! Akdeniz'de pazar günü batan ve yaklaşık 900 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan teknenin kaptanı ilk kez görüntülendi. Libya açıklarında Pazar günü batan teknenin 27 yaşındaki Tunuslu kaptanı Muhammed Ali Malik ilk kez görüntülendi. Akdeniz’deki faciada aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 800 kişi hayatını kaybetmişti. Radikal'de yer alan habere göre, Tunuslu kaptan Malik, kazadan yaklaşık 24 saat sonra, dün akşam Sicilya’ya vardığında tutuklandı. Tekneden ayrılmadan önce cesetlerin taşınmasını izleyen Malik’in gülümsediği görüldü. Malik, birden fazla kişiyi öldürmek, tekne kazasına neden olmak ve yasadışı göçe yardımcı olmakla suçlanıyor. 26 yaşındaki Suriyeli insan kaçakçısı Mahmud Bikhit’le birlikte de görüntülenen Malik, karaya, felaketten kurtulan 26 kişiyle birlikte getirildi.

A+A-

HABERE YORUM KAT