1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 90 Dakika Küfür Yedik, Tebrik Ettik!

90 Dakika Küfür Yedik, Tebrik Ettik!

90 Dakika Küfür Yedik, Tebrik Ettik!
A+A-

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’un 15. haftasında Elazığspor, sahasında Vanspor’u 3-1 mağlup etti. Maçın ardından konuşan Vanspor Teknik Direktörü Taşkın, Elazığspor'u göstermiş olduğu mücadeleden ötürü tebrik etti.


Futbolcularını canı gönülden kutladığını belirterek konuşmasına başlayan B.Elazığspor Teknik Direktörü Levent Eriş, “Elazığ’ın yürekli evlatları ve onlara destek olan dört ağabeyini canı gönülden kutluyorum. İnşallah Elazığspor böyle oynamaya devam edecek. Sıralamadaki yerimiz bizi hiç ilgilendirmiyor, biz oyun oynamaya çalışıyoruz. Hem gelişiyor hem değişiyoruz. Son derece iyi yolda olduğumuzu düşünüyorum. Ben çocuklarımla gurur duyuyorum. Yenmişiz, yenilmişiz ama Elazığspor’un bileği kolay kolay bükülmez. Elazığ’ın kendi öz evlatlarının ne kadar değerli olduğunu göstermeye çalışacağız. Her şey çok daha güzel olacak” dedi. 

Vanspor Cephesi 

Elazığ’a galibiyet parolasıyla geldiklerini ifade eden Vanspor Teknik Direktörü Taner Taşkın ise, “Handikabımız saha ve zemindi. Oyuncularımın maalesef çok adapte olduğunu düşünmüyorum. Mağlubiyeti hak edecek bir oyun da oynamadık. Bireysel hatalardan kendi kendimize gol yedik. Elazığspor’u da göstermiş olduğu mücadeleden ötürü tebrik ederim” şeklinde konuştu. 

90 Dakika Küfür!

Vanspor'un sahaya çıkmasıyla birlikye 90 dakika boyunca küfür ve hakaret yediklerini belirten Vanspor FK Yöneticisi Fatih Akdeniz, kendi sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Neydi suçumuz diye soran Akdeniz, "Yazıklar olsun sizin gibi taraftara yazıklar olsun böyle yöneticilere sahaya adım attıdığımızdan çıkıncaya kadar bize ağza alınmayacak küfür eden hakaret eden insanlara yazıklar olsun. Neydi suçumuz? ne yaptık size? Bir yönetici susturmadı. Ama yapılan hakaret unutulmuyacak, bugunki misafir perverliğiniz..." paylaşımında bulundu

A+A-

HABERE YORUM KAT