1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 85 Yaşındaki Şahıs İntihar Etti İsa Akar Burdur

85 Yaşındaki Şahıs İntihar Etti İsa Akar Burdur

85 Yaşındaki Şahıs İntihar Etti  İsa Akar  Burdur
A+A-

Burdur'un Bucak ilçesinde 85 yaşındaki bir kişi, kendini iple asarak intihar etti. Edinilen bilgiye göre, Burdur'un Bucak ilçe merkezinde eşi Safiye K. (82) ve oğlu Hakkı K. ile birlikte yaşayan H

Burdur'un Bucak ilçesinde 85 yaşındaki bir kişi, kendini iple asarak intihar etti.
Edinilen bilgiye göre, Burdur'un Bucak ilçe merkezinde eşi Safiye K. (82) ve oğlu Hakkı K. ile birlikte yaşayan Halil K. (85), dün öğle saatlerinde evin tavanındaki ağaca bağladığı iple kendisini asarak intihar etti. Gözleri iyi görmeyen Safiye K., eşinin intihar ettiğini fark etmedi. Öğle saatinde eve gelen Hakki K., babasının cesedi ile karşılaşınca sağlık ve jandarma ekiplerine haber verdi. Jandarma ve savcılık incelemesinin ardından Halil K.'nın cenazesi otopsi için Antalya Adli Tıp Kuru'na kaldırıldı. Yapılan otopsinin ardından yaşlı adamın cenazesi Bucak Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Hakkı K., "Babamın hiçbir sıkıntısı yoktu. Ben hep yanındaydım. Diğer kardeşlerim de hep destek olurdu. Beş vakit namazındaydı. Her gün camiye giderdi. Maddi olarak sıkıntı çekmiyordu. Hayatını kaybettiği anda bile cebinden 10 bin lira para çıktı. Nasıl intihar etti anlamıyoruz" dedi.
(İA-SK-CC-Y)

21.12.2012 15:26:02 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT