1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. 80 Yaşındaki Eski Sevgiliden Kezzaplı İntikam !

80 Yaşındaki Eski Sevgiliden Kezzaplı İntikam !

80 Yaşındaki Eski Sevgiliden Kezzaplı İntikam !
A+A-

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kadınlar sokaklarda şiddeti protesto ederken vahşet dolu bir haber İngiltere'den geldi. Muhammed Rafik (80) isimli Adam Vikki Horsman (20) adlı eski sevgilisinin yüzüne asit döktü.

İngiltere'nin önde gelen gazetelerinden Dailymail yaşanan olay için Asit Saldırı Kurbanı dedi.

 

Genç kızı takıntı haline getiren yaşlı adam eski sevgilisinden intikam almak için yüzüne kezzap döktü. Kızı sürekli takip eden Muhammed Rafik isimli adam Vikki Horsman’a daha önce de kullanılmış prezervatiflerin olduğu paketler ve kızın fotoğraflarının göndermişti.

 

 

Vikki annesini, büyükanne ve büyük babasını kaybettikten kısa bir süre sonra Muhammed Rafik ile tanıştı. Genç kız kendinden 60 yaş büyük adamla kısa sürede cinsel bir ilişki yaşamaya başladı ve onun için Müslüman oldu.

ji02.jpg

 

İslamiyet’e geçtikten sonra Aleyna Rafik adını alan genç kız adamın aşırı kontrolcü hareketlerinden rahatsız olduğu için sevgilisinden ayrılmıştı. Ancak adam genç kızı bir türlü rahat bırakmadı.

 

 

Yüzüne kezzap atılan Vikki Horsman’ın vücudunun yüzde 8’i yanmış durumda. Genç kız saldırıyı yüzü maskeli bir kişinin gerçekleştirdiğini söylüyor. 

 

 

Kaynak:Milliyet

A+A-

HABERE YORUM KAT