1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 8. Kattan Düşen Genç Kadın Hayatını Kaybetti

8. Kattan Düşen Genç Kadın Hayatını Kaybetti

8. Kattan Düşen Genç Kadın Hayatını Kaybetti
A+A-

İzmit Akçakoca Mahallesi'nde meydana gelen olayda, 8. kattan aşağıya düşen kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. İzmit Akçakoca Mahallesi Akçakoca Konutları B 7 de ikamet eden Emine ve Mümi

İzmit Akçakoca Mahallesi'nde meydana gelen olayda, 8. kattan aşağıya düşen kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
İzmit Akçakoca Mahallesi Akçakoca Konutları B 7 de ikamet eden Emine ve Mümin çiftinin, evli ve 1 çocuk annesi olan 28 yaşındaki kızları Hacer Engin, iddialara göre; önceki gün annesine iyi olmadığını ve yalnız kalmak istemediğini söyledi. Psikolojisinin bozuk olduğu iddia edilen genç kadın, kaldığı baba evinde, 8. kattan aşağıya düştü. Genç kadın hızla beton zemine düşerken, belki de hayatını kurtaracak olan 3. kattaki bir dairenin balkonunda bulunan uydu antenine ve kablolarına takıldı. Yavaşladıktan sonra yere düşen genç kadını görenler hemen 112 ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen 112 ekipleri Hacer Engin isimli bayanı alarak Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Hacer Engin kaldırıldığı Kocaeli Devlet Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Polis ekipleri olayın intihar mı yoksa kaza mı olduğu araştırıyor.
(NA-MA-Y)

01.02.2013 16:51:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT