1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 750 Polisle Şafak Vakti Hipodrom Baskını

750 Polisle Şafak Vakti Hipodrom Baskını

750 Polisle Şafak Vakti Hipodrom Baskını
A+A-

Adana Emniyet Müdürlüğü Adana Hipodromunu aralarında özel harekat timlerinin de bulunduğu 750 polisle basarak, norkatik köpekleri eşliğinde arama yaptı. Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlü

Adana Emniyet Müdürlüğü Adana Hipodromunu aralarında özel harekat timlerinin de bulunduğu 750 polisle basarak, norkatik köpekleri eşliğinde arama yaptı.
Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri vatandaşların güvenliği için halkın yoğun olarak gittiği yerlere şafak vakti baskın yapmaya devam ediyor. Yıl içerisinde daha önce de 2-3 baskın yapılan ve uyuşturucu madde bulunan Adana Hipodrom'na bu kez özel harekat ekiplerinin de aralarında bulunduğu 750 polisle baskın yaptı. Helikopterin de havadan destek verdiği operasyonda narkotik köpekleri eşliğinde hipodromun her yeri didik didik arandı. Özel eğitimli köpekler, özellikle atların ve seyislerin bulunduğu bölümlerde uzun süre arama yaptı. Yapılan aramalarda polis uyuşturucu madde ya da suç unsuruna rastlamadı. Polisin daha önceki yaptığı baskınlardan dolayı hipodromda asayişin yerinde olduğu belirlendi.
(FKE-AKL-Y)

02.02.2013 09:42:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT