1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 70 yaşında fuhuştan gözaltında

70 yaşında fuhuştan gözaltında

70 yaşında fuhuştan gözaltında
A+A-

Samsun'da oturan 70 yaşındaki Fatma D., evinde fuhuş yaptırmak ve fuhuş için yer temin etmek iddialarıyla gözaltına alındı. Sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol altında tutulmak kaydıyla serbest bırakılan kadın, adliyede baygınlık geçirin

Olay dün Samsun'un İlkadım İlçesi'nde meydana geldi. Polis, ilçeye bağlı Kadıköy Mahallesi Osmaniye Caddesi'nde oturan Fatma D.'nin evinde fuhuş yaptırdığını tespit edip dün akşam eve baskın düzenledi. Yapılan baskında evde E.D. ve G.P. adlı  kadınların 60 TL karşılığında fuhuş yaptığı belirledi. Fatma D. ile birlikte diğer iki kadın da polis tarafından gözaltına alınıp Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. E.D. ve G.P. ifadeleri alınıp haklarında 'Kabahatler Kanunu' uyarınca gereğince para cezası uygulanıp serbest bırakıldı. Fatma D. ise fuhuş için yer temin etmek ve fuhuş yaptırmak suçlarından gözaltına alındı.


Polisteki işlemleri tamamlanan ve suçlamayı kabul etmeyen Fatma D. bugün adliyeye sevk edildi. Savcılık ifadesinin ardından sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol altında tutulmak kaydıyla serbest bırakıldı. Kararın ardından adliye binasında baygınlık geçiren Fatma D. ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu edildi.

A+A-

HABERE YORUM KAT