1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 70 Has Partili Ak Parti'ye Geçti

70 Has Partili Ak Parti'ye Geçti

70 Has Partili Ak Partiye Geçti
A+A-

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısına uyan HAS Parti Erzincan Teşkilatı ve ilçe başkanlarından oluşan 70 HAS Parti'li Ak Parti İl Danışma Kurulu toplantısında Ak Parti'y

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısına uyan HAS Parti Erzincan Teşkilatı ve ilçe başkanlarından oluşan 70 HAS Parti'li Ak Parti İl Danışma Kurulu toplantısında Ak Parti'ye geçtiler.
Geçtiğimiz hafta sonunda düzenlenen törende AK Parti saflarına geçen HAS Partililer için rozet takma ve tanışma töreni düzenlendi.
HAS Parti Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Erzincan İl Başkanı Enis Başakın, Merkez İlçe Başkanı Muammer Ertunç olmak üzere toplam 70 HAS Partili AK Parti'ye geçerek rozet taktı. Katılım nedeniyle konuşan Ak Parti İl Başkanı Cemalettin Başsoy 'Kardeşlerimizi tekrar aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.' diyerek, bu ortamı sağlayan Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Genel Başkan Yardımıcısı Numan Kurtulmuş'a teşekkür etti.
(CM-AT-Y)

26.12.2012 11:57:26 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT