1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 7 bin 632 kişiye iş müjdesi!.

7 bin 632 kişiye iş müjdesi!.

7 bin 632 kişiye iş müjdesi!.
A+A-

Vasıflı-vasıfsız, ilkokul ve lise mezunu, KPSS şartsız iş ilanları İŞKUR üzerinden yayınlanıyor.

22 Temmuz 2019 itibarıyla İŞKUR'da binlerce iş ilanı bulunurken, bu ilanlar aracılığı ile tam 7 bin 632 personel aranıyor. İŞKUR iş ilanlarına başvurabilmek için ise bazı şartlar aranıyor. Peki İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur? İŞKUR iş ilanlarına başvuru şartları nelerdir? Güncel İŞKUR iş ilanları nereden takip edilir? İşte İŞKUR ilanları ile ilgili detaylar...

İŞKUR İŞ İLANLARI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?
İşçi alımı için başvuru yapmak isteyen adaylarda bazı şartlar aranıyor. Her bir iş ilanının kendisine özel şartları bulunuyor. İlanlara göre farklılık gösteren şartlar arasında en az okuryazar olma, ilkokul, lise mezuniyeti gibi özellikler yer alabiliyor. Yayınlanan ilanlar arasında asgari ücretle çalışacak vasıflı-vasıfsız işçi arayan şirketler de bulunurken, yüksek maaşla nitelikli işçi arayan firmalar da yer alıyor. Bu ilanlar ile ilgili aranan şartlar İŞKUR'un sitesinde yer alan ilanların detaylar bölümünde bulunuyor.

İŞKUR İŞ İLANLARI İLE HANGİ İLLERDE İŞÇİ ALIMI YAPILMAKTADIR?​
İŞKUR'un sayfasında yer alan bilgilere göre, Adana, Samsun, Çanakkale, Bolu, İstanbul, Ankara, İzmir, Hatay, Antalya ve daha birçok ilden işçi alımı yapılmaktadır. Aşağıda belirtilen linki tıkladığınızda her bir il için yayınlanan ilanları görüntüleyebilir ve ilgili ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

İŞKUR İŞ İLANLARINA NASIL BAŞVURULUR?
İŞKUR'da yer alan ilanların her birinin başvuru tarihleri farklılık gösterebiliyor. İŞKUR'da yer alan ilanlara başvular ise İŞKUR'un resmi web sayfası üzerinden online olarak yada İŞKUR il/ilçe şube müdürlüklerinden yapılabiliyor.

İŞKUR GÜNCEL İŞ İLANLARINA NASIL TAKİP EDİLİR?
İŞKUR'da yer alan güncel iş ilanları, İŞKUR'un internet sitesi üzerinden takip edilebilmektedir. İlanlar ile ilgili en güncel bilgilere de yine İŞKUR'un internet sitesi üzerinden ulaşmak mümkün.

İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

(TAKVİM)

A+A-

HABERE YORUM KAT

2 Yorum