1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 7 Aralık Üniversitesi Spor Kulübünün İlk Maçı

7 Aralık Üniversitesi Spor Kulübünün İlk Maçı

7 Aralık Üniversitesi Spor Kulübünün İlk Maçı
A+A-

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Spor Kulübü ilk maçını voleybol dalında gerçekleştirdi. Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Deplasmanlı Bölgesel Lig maçlarının ilki geçtiğimiz hafta

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Spor Kulübü ilk maçını voleybol dalında gerçekleştirdi.
Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Deplasmanlı Bölgesel Lig maçlarının ilki geçtiğimiz hafta sonu 7 Aralık Üniversitesi Kapalı Spor Salonu'nda oynandı. Düzenlenen müsabakaya Üniversite Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Türer ve Üniversite Spor Kulüp Başkanı Sayın Mehmet Ali Can ve çok sayıda öğrenci izleyici olarak katıldı.
Üniversite Spor Kulübü, P grubunda Hatay-TEDAŞ ile yapmış olduğu mücadelede 3-1 mağlup oldu. Kulüp Başkanı Can yaptığı açıklamada:" Takımımız yeni kurulan bir takım olduğu için ilk maçımızda uyum sorunumuz göze çarpıyordu. Önümüzde daha çok maç var. İlerleyen haftalarda takım hüviyetine bürünüp daha iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Önümüzdeki hafta düzenlenecek olan Gaziantep deplasmanından galibiyetle dönmek için çalışmalarımıza şimdiden başladık" dedi.
(MAD-MAD-Y)

15.01.2013 14:44:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT