1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 6 yıl sonra ortaya çıkan vahşet

6 yıl sonra ortaya çıkan vahşet

6 yıl sonra ortaya çıkan vahşet
A+A-

Tekirdağ\'da 6 yıl önce kaybolan ve bir daha kendilerinden haber alınamayan 19 yaşındaki Meral ile 17 yaşındaki Nefise\'ye ait kemik parçaları bulundu.

 

Tekirdağ'da, 6 yıldır kayıp olan iki genç kızın öldürüldüğü ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ'ın Şarköy'de ilçesinde oturan 19 yaşındaki Meral Yapıcı, 2007 yılında üniversite sınavı nedeniyle anneannesinin yanına geldi. Sınavdan önce Nefise K. (17) ile buluşan Meral ile arkadaşından bir daha haber alınamadı. Kızlar eve dönmeyince aileleri durumu polise bildirdi. Yapılan tüm aramalara rağmen genç kızlara ulaşılamadı ve soruşturma dosyası rafa kaldırıldı. Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, arşiv dosyalarını tekrar incelemeye aldı ve kayıp kızların dosyasını yeniden açtı. Kızların kullandığı cep telefonlarının, en son Beyazköy mevkiinden sinyal gönderdiği tespit edildi. Meral'in dedesine ait çiftlik evinin bulunduğu bölgede arama çalışması başlatıldı.
 
İSKELEYE GÖMMÜŞLER
Evdeki duvarda silinmiş kan izlerine rastlandı. Evin yakınındaki iskelede de iş makineleri ve dalgıç yardımıyla kazı başlatıldı. Kazıda, kayıp kızlara ait olduğu düşünülen kemik parçaları bulundu. Çiftlik evinin etrafında, polisler ve ceset arama köpekleri ve dalgıç adamlar da denizde ceset aradı. Polis ekipleri, kızların bağ evinde öldürüldükten sonra iskeleye gömüldüğü ihtimali üzerinde duruyor. Ekipler, katil ya da katilleri bulmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
A+A-

HABERE YORUM KAT