1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 6 Ocak Şehitlerine Mevlit Okutuldu

6 Ocak Şehitlerine Mevlit Okutuldu

6 Ocak Şehitlerine Mevlit Okutuldu
A+A-

Ceyhan Belediyesi, Ceyhan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yıldönümü nedeniyle şehitler için mevlit okuttu. Merkez Abdulkadirağa Camisi'nde bugün öğle namazına müteakip gerçekleştirilen Mevlid-i

Ceyhan Belediyesi, Ceyhan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yıldönümü nedeniyle şehitler için mevlit okuttu.
Merkez Abdulkadirağa Camisi'nde bugün öğle namazına müteakip gerçekleştirilen Mevlid-i Şerife, Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kırgızistan'ın Özgen Belediye Başkanı Patidin Mavlanov ve beraberindeki heyet, belediye meclis ve il genel meclis üyeleri, belediye personeli, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Mevlidin ardından vatandaşlara bisküvi, lokum ve meyve suyu ikram eden Başkan Sözlü, vatan uğruna canlarını seve seve feda eden aziz şehitleri unutmadıklarını ve unutmayacaklarını ifade etti. Sözlü, "Başta Ceyhan'ın kurtuluş şehitleri olmak üzere, Adana ve Çukurova kahramanlarını kısacası aziz vatanımızı müdafaa ederken şehit düşen tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. İç ve dış mihrakların desteğiyle bizi içimizde bölmeye çalışanlara inat Türk Milleti olarak bir ve beraber olduğumuzu asırlardır gösterdik ve bundan sonrada göstermeye devam edeceğiz. Bu vesile ile Ceyhan'ımızın 91. kurtuluş yıldönümü kutlu olsun" dedi.
(MSC-Y)

07.01.2013 15:40:47 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT