1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 5. Yerel Ekonomiler Kongresi Salihli'de Yapılacak Emre Saçlı Manisa

5. Yerel Ekonomiler Kongresi Salihli'de Yapılacak Emre Saçlı Manisa

5. Yerel Ekonomiler Kongresi Salihlide Yapılacak  Emre Saçlı  Manisa
A+A-

Yerel Ekonomiler Kongresi'nin beşincisi, Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Salihli Meslek Yüksekokulu'nun koordinatörlüğünde 9-11 Mayıs 2013 tarihleri arasında Manisa'nı

Yerel Ekonomiler Kongresi'nin beşincisi, Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Salihli Meslek Yüksekokulu'nun koordinatörlüğünde 9-11 Mayıs 2013 tarihleri arasında Manisa'nın Salihli ilçesinde düzenlenecek.
Kongre Onursal Başkanlığını Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli üstlenirken; Kongre Koordinatörleri Prof. Dr. Mustafa Ökmen ve Yrd. Doç. Dr. Adnan Erdal'dan; Kongre Düzenleme Kurulu ise, Doç. Dr. Hatice Yurtsever Başkanlığında Öğr. Gör. Lale Demirlioğlu, Öğr. Gör. Recep Arslan, Yrd. Doç. Dr. Uluç Çağatay, Yrd. Doç. Dr. Ferhan Sayın, Yrd. Doç. Dr. Melih Özçalık, Öğr. Gör. Harun Gümüş, Araş. Gör. Mehmet Yiğit, Araş. Gör. İsmet Güneş ve Araş. Gör. Ali Tandoğan'dan oluştu. Kongre Bilim Kurulu ise, Türkiye'nin dört bir yanından çeşitli üniversitelerde görevli profesörlerden oluşuyor.
(ES-ERG-Y)

29.01.2013 11:17:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT