1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 48 Emekli Doğum Günlerini Birlikte Kutladı

48 Emekli Doğum Günlerini Birlikte Kutladı

48 Emekli Doğum Günlerini Birlikte Kutladı
A+A-

İzmit Belediyesi tarafından 13 mahallede açılan emekli evlerine emekliler büyük ilgi gösteriyor. Gün içerisinde emekli evlerinde bir araya emekliler her ay düzenlenen doğum günü kutlamalarında gönülle

İzmit Belediyesi tarafından 13 mahallede açılan emekli evlerine emekliler büyük ilgi gösteriyor. Gün içerisinde emekli evlerinde bir araya emekliler her ay düzenlenen doğum günü kutlamalarında gönüllerince eğleniyorlar.
Geleneksel hale gelen doğum günü kutlamalarının sonuncusu geçtiğimiz günlerde Yuvam Akarca bölgesinde bulunan emekli evinde gerçekleştirildi. Ocak ayında doğan 48 kişi için düzenlenen toplu doğum günü etkinliğine İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'da katıldı. Aralarında hayatlarında ilk kez doğum günü kutlayanların da yer aldığı emekliler, emekli evleri başta olmak üzere tüm hizmetleri için başkan Doğan'ı kutladılar. Emeklilerle, kıdemlilerle bir arada olmaktan büyük keyif aldığını ifade eden Doğan, "Sizlere hizmet etmek bizim görevimiz. Görevimizi layıkıyla yapmak için çok çalışıyoruz. Sizlerden, sizlerin hayat tecrübesinden öğrenecek çok şey var. Hepinize sağlık dolu, huzur dolu uzun ve hayırlı yaşlar diliyorum" diyerek emeklilerin doğum günlerini kutladı.
(UU)

20.01.2013 11:57:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT