1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 41 Yıllık Evli Çift 5 Dakika Arayla Öldü

41 Yıllık Evli Çift 5 Dakika Arayla Öldü

41 Yıllık Evli Çift 5 Dakika Arayla Öldü
A+A-

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde 41 yıllık evli çift, 5 dakika arayla geçirdikleri kalp krizi sonucu aynı hastanede hayata veda etti. Alınan bilgiye göre, Hollanda'da uzun yıllar işçi olarak çalışan ve

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde 41 yıllık evli çift, 5 dakika arayla geçirdikleri kalp krizi sonucu aynı hastanede hayata veda etti.
Alınan bilgiye göre, Hollanda'da uzun yıllar işçi olarak çalışan ve bir süre önce Kadirli ilçesine kesin dönüş yapan Döndü (64) ve Hüseyin Nurdoğan (65) çifti, Şehit Mehmet Delikuş Mahallesi'ne yerleşti. Grip şikayetiyle hastaneye giden Hüseyin Nurdoğan'ın tedavisi esnasında eşi Döndü Nurdoğan kalp krizi geçirdi. Doktorların tüm müdahalesine rağmen Döndü Nurdoğan hayatını kaybetti. Eşinin öldüğünü öğrenen Hüseyin Nurdoğan da kalp krizi geçirdi. Hastane acil servisinde doktorların müdahale ettiği Hüseyin Nurdoğan da kurtarılamadı.
5 dakika arayla kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Hüseyin ve Döndü Nurdoğan çiftinin cenazeleri, Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesine bağlı Gökgedik köyünde toprağa verildi.
(SLÇ-OK-Y)

04.12.2012 17:04:26 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT